Czas i koszt dostawy

 

Dostawa Twojego zamówienie uzależniona jest od kilku czynników:

  1. Wyboru sposobu dostawy dokonujesz podczas składania zamówienia.
  2. Koszty dostawy są wskazywane w trakcie składania zamówienia. Są one uzależnione od rodzaju towaru oraz wybranego przez Ciebie sposobu dostawy. 
  3. W przypadku wyboru sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym
    Sprzedawcy lub koncie rozliczeniowym pośredników płatności do chwili skompletowania i wysłania Towarów.
  4. W przypadku wyboru sposobu płatności „za pobraniem” czas realizacji zamówienia jest liczony od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Koszt dostawy mebli kupionych przez internet

Koszt dostawy Twojego zamówienia jest uzależniony od formy płatności, łącznej wagi i gabarytów zamówienia. Całe zamówienie staramy się wysyłać w jednej przesyłce, aby Klient za dostawę zapłacił tylko raz. Ostateczny koszt dostawy Twoich mebli zawsze będzie podany w koszyku oraz na karcie produktu, w sekcji z informacjami o dostawie.

Czas dostawy mebli kupionych przez internet

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2 do 5 dni roboczych, jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania pełnej wartości zamówienia na koncie Sprzedającego. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

Fotele obrotowe Wygodnyfotel

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl