Gwarancja i zwroty

Bezpieczeństwo i Jakość

Nasza firma dostarcza najwyższej jakości meble w przystępnych cenach. Sprzedawane produkty są nowe, w oryginalnym opakowaniu. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na asortyment.

 

Gwarancja na meble

Naszym Klientom udzielamy 2-letniej gwarancji producenta na większość produktów. Okres gwarancji rozpoczyna się w dniu dostawy towaru do Klienta. Rachunek/faktura jest dokumentem potwierdzającym gwarancję, na podstawie którego mogą Państwo reklamować produkt. Kupujący musi sprawdzić towar w momencie dostawy. Wszelkie usterki należy niezwłocznie zgłaszać w formie pisemnej. Wszystkie nowe zamówienia są objęte gwarancją przez okres 24 miesięcy. W ramach gwarancji producenta, kupujący ma prawo do bezpłatnej naprawy, jeśli producent nie wymienia produktu na nowy. Różnice w kolorze, nieprawidłowości w strukturze drewna i tzw. pęknięcia włoskowate są naturalne i w ramach zakupu są akceptowane przez kupującego. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania gwarancji, zależnie od warunków gwarancyjnych producenta towaru.

 

Zwrot mebli kupionych w internecie

Zgodnie z Prawem Konsumenckim, Kupujący może odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny. W tym celu Kupujący w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru musi złożyć Sprzedającemu oświadczenie o rezygnacji z zakupu oraz preferowanym dniu przyjazdu firmy spedycyjnej po zwracany produkt. Sprzedający zleci odbiór towaru przez spedytora w ciągu 14 dni od momentu, kiedy towar jest gotowy do zwrotu, chyba że kupujący sam zorganizuje transport zwrotny. Zwroty powinny być wówczas realizowane niezwłocznie, to jest najpóźniej w ciągu 14 dni. Przesyłki za pobraniem (Cash-on-Delivery) nie będą przyjmowane. Towar musi być zapakowany i przygotowany do transportu w oryginalnym opakowaniu. W przypadku, gdy po sprawdzeniu zwrócony artykuł znajduje się w innym stanie niż pierwotnie wysłany do odbiorcy, np. w przypadku zaistnienia jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych wynikających z montażu lub demontażu, zastrzegamy sobie prawo do potrącenia kosztów części zamiennych lub utraty wartości spowodowanej tym uszkodzeniem. Kupujący powinien sfotografować przesyłkę przed jej zwrotem i przesłać zdjęcia do Sprzedawcy. Koszt odesłania produktów w ramach zwrotu lub reklamacji pokrywa Kupujący.

 

Jak zwrócić produkt lub odesłać do reklamacji meble kupione przez internet?

  1. Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji,
    wzór możesz pobrać tutaj.
    Pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie dane.
  2. Odeślij produkty wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz kopią faktury zakupu, dokument reklamacyjny proszę wysłać na email: info@wygodnyfotel.com 
  3. Reklamowane produkty należy wysłać na adres:

Halmar Sp. Z o.o.

ul. COP 2

37-450 Stalowa Wola

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl